Logo Juming Vaše zcela soukromé potěšení z koupání
  design-element
 
Hlavní > Zastřešení a zakrytí bazénů > Bazénové bezpečnostní kryty
 
BAZÉNOVÉ BEZPEČNOSTNÍ KRYTY POOL-SAFE

Popis provedení:
Bazénové bezpečnostní kryty jsou jsou mimořádně vhodné pro bezpečné zakrytí bazénů, zejména v místech, kde mají k bazénům přístup děti, starší osoby, ale i kdokoliv další. Jsou robustní, mimořádně spolehlivé a bezpečné, zabraňují znečištění vody (voda na krytu automaticky odteče při jeho otevření, spadané listí a jiné nečistoty jsou automaticky zachyceny do speciálního vaku), zvyšují teplotu vody o 2 - 6 st. C (tepelné ztráty při použití těchto krytů jsou nižší než u většiny ostatních krytů). Lze je instalovatna většinu bazénů. Různé barvy krycí fólie.
Bazénové bezpečnostní kryty lze dodat ve třech základních provedeníchpodle typu pohonu:
• automatické - hydraulické
Rychlé a snadné otevírání stiskem tlačítka, bazén dlouhý 8 m je otevřen nebo zavřen během 40 vteřin. Síly jsou přenášeny hydraulicky bez možnosti kontaktu s elektrickým proudem. Tlakové ventily udržují kryt v uzavřené poloze, tlak pro pohon motoru lze regulovat. Hydromotory mohou být vzdálenyaž 100 m od bazénu. Bezpečnostní zámky proti samovolnému otevření krytu.
• poloautomatické
Snadné otevření i zavření krytu během 1-2 minut zavíracím mechanismem s manuálním pohonem. Lze je snadno transformovat na automatický - hydraulickýtyp pohonu. Bezpečnostní zámky proti samovolnému otevření krytu.
• ruční
Bezpečné vedení krytu bazénu v pojezdových lištách umožňuje jeho snadné zavření (tažením za ovládací šňůry), resp. otevření (ručním ovládáním navijáku krytu) během několika minut s minimální námahou. Lze je snadno transformovat na poloautomatický nebo automatický typ. Bezpečnostní zámkyproti samovolnému otevření krytu.

Možnosti instalace:
Bezpečnostní bazénové kryty umožňují tři různé druhy instalace podle umístění navíjecího zařízení plachty a jejího vedení. V základním provedení se standardně dodávají s horním vedením a horním navíjením. Ostatní provedeníza příplatek.

horní vedení/dolní navíjení
horní vedení/horní navíjení
dolní vedení/horní navíjení

AUTOMATICKÉ- HYDRAULICKÉ BEZPEČNOSTNÍ
BAZÉNOVÉ KRYTYPOLOAUTOMATICKÉ BEZPEČNOSTNÍ BAZÉNOVÉKRYTYRUČNÍ BEZPEČNOSTNÍ BAZÉNOVÉ KRYTY

Bližší informace a ceny Vám rádi sdělíme na požádání.